In mijn tuin met 5 vijvers zitten ontzettend veel juffers en libellen , maar net als velen met mij vind ik het heel erg moeilijk om te herkennen welke het zijn. Vooral de juffers zijn voor mij het probleem.
Soms is het echter heel makkelijk . En deze is er zo eentje. De kleine roodoogjuffer
Het klein geaderd witje heb ik ook eindelijk eens heel close kunnen benaderen
Hi great reading youur blog
LikeLike
Hele mooie foto’s !
LikeLike
Wat een mooie kleuren heeft de natuur.En de namen … soms zo logisch … ;-)))En je weet ze zo goed te voorschijn te krijgen … fijn weekend … Drea…M!
LikeLike
Mooi dat roodoogje, gelukkig geen blauw oog haha.
LikeLike
The photo of the butterfly is perfect. You have captured it so well amongst all the green colour.Sandra
LikeLike
Prachtige foto’s Sandra.
LikeLike
Daar valt niets tegenin te brengen, dus dat doen we. !!!!
LikeLike
Vooral het juffertje is prachtige met die bloeddoorlopen kraaloogjes. Staat er echt mooi op. Ook de vlinder is mooi scherp
LikeLike
WOW Sandra wat een prachtige foto’s, zo’n roodoogjuffer is ook bijzonder mooi!Liefs, Ann.
LikeLike
ok, dat doen we……en dan gaan we eindelijk ook eens een flinke wandeling maken samen.
LikeLike
ik kom graag een keertje op de koffie. Binnenkort lekker vakantie week 35 en 36 dus laat het maar weten. Dan ben ik hele dagen beschikbaar.
LikeLike
ja Mazza, als je een keertje op de koffie komt neem dan vooral je camera mee hahaha
LikeLike
vijf vijvers in de tuin dat moet toch een geweldige tuin zijn, En natuurlijk heel veel te zien dat laten je foto’s wel blijken .
LikeLike